Сендвіч „Гігант“

Звичайні та усім відомі бургери в стандартному вигляді вже не зовсім приваблюють споживачів. Часто в них використовуються схожі між собою інгредієнти, як, наприклад котлета та багато шкідливих соусів, що теж не є корисно та дієтично. Але ми знаємо непогану альтернативу, яка зможе втамувати голод та має доволі гарний склад. Сендвіч „Гігант“, якийскладається з апетитних та ситних мисливських ковбасок, ароматного твердого сиру, насичено червоного перця та свіжої та хрусткої булочки зі злаками! Супер оригінальне поєднання та жодних набридлих всім котлет і соусів!

закуска рецепт

Для приготування такого апетитного та ситного сендвіча вам знадобиться така кількість продуктів:

– мисливські ковбаски ( 3 штуки)

– булка сіра зі злаками

– сит твердий з молочним присмаком ( 150 грамів)

– перець болгарський червоний ( 1 штука)

закуска приготування

Час приготування – 10 хвилин
Кількість порцій – 1 -2 особи

Покроковий рецепт та рекомендації від нас

Крок 1. 

Візьміть мисливські ковбаски та помістіть їх на дошку для нарізання. Поріжте їх на кружельця. Також додатково можете розігріти оливкову олію на сковороді та помістити туди порізані шматки ковбаски і підсмажити їх протягом 2-3 хвилин на сильному вогні, не забуваючи помішувати, щоб вони не підгоріли.

смачний сендвіч

Крок 2.

Наступним буде болгарський перець. Обирайте тільки свіжі та пружні плоди, які не матимуть вм’ятин та гнилих ділянок. Саме такий перець буде соковитий та дуже смачний! Ретельно промийте овоч у воді, потім відріжте хвостик та витріть паперовим рушником. Розріжте його навпіл та не забудьте очистити плід від дрібних зерен всередині. Для цього використовуйте ніж, а потім ще додаткового сполосніть всередині. Після цього поріжте червоний перець на соломку.

яскравий сендвіч

Крок 3.

Переходимо до твердого сиру. Саме для цього рецепту ми радимо використовувати сир з вираженим молочним смаком. Такий продукт матиме ніжний смак та лише підкреслюватиме інші інгредієнти. Отже, вийміть його з упаковки та потріть на терці середнього розміру. Не забудьте перевірити термін придатності перед покупкою! Не менш важливим є й сама етикетка, яка свідчить про якість сиру. Якщо там вказано „Сирний продукт“, то від нього краще відмовитись, адже там практично немає натуральних інгредієнтів.апетитний сендвіч

Крок 4.

Тепер візьміть булочку зі злаками та розріжте її навпіл. За бажанням можете поставити її на сковороду-гриль, щоб підрум’янити її та отримати більш хрусткий сендвіч.

ситний сендвіч

Потім візьміть тарілку та помістіть на неї нижню частину булочки, посипте її сиром, зверху добавте ковбаски, а також соломки перцю.

поживний сендвічПотім накрийте це все іншою частиною булки та помістіть її у мікрохвильову піч, щоб сир злегка підтанув, а булочка стала тепленькою. От і все, наш смачний та яскравий сендвіч готовий. Смакуйте на здоров’я! 

оригінальний сендвіч

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert